TopStar

15. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Vanda Konečná má problém: Chlapi se jí bojí

Herečka a zpěvačka Vanda Konečná (41) je sice sexy, ale na muže už rezignovala. Po nevydařeném vztahu se zpěvákem Alanem Bastienem, bývalým manželem moderátorky Kristýny Kloubkové, žije sama s dcerou Laurou. Je rozhodnutá muže vymazat ze života. Teď chce hlavně cestovat a věnovat se práci.

„Přítele nemám. Muži se mě bojí. Možná proto, že jsem ženská od rány a už mám něco za sebou. Strach je ale jejich věc. A taky je to problém maminek, které je tak vychovaly. Chlapi se bojí silných žen, protože na ně jejich matky nebyly moc hodné,“ myslí si rázná herečka. „Nevadí mi, že jsem sama. Všechno už mám za sebou.“

Léto bude mít Vanda Konečná plné práce. Bude hrát v nové komedii s názvem Můžu k tobě? Jen co bude mít volnou chvíli, chystá s dcerou Laurou na dobrodružnou výpravu do Maroka a Egypta. „Vůbec se v arabských zemích nebojím. Jsem totiž hrozný dobrodruh,“ přiznává Vanda Konečná.

Herečka ale neměla vždycky jednoduchý život. „Ve třinácti letech jsem odešla z domova. Dnes musím říct, že jsem nikdy od mámy nedostala větší dárek než ten, že mě vyhodila z domu a dala mi možnost naučit se žít, ne jen přežívat. Ve třinácti jste už hotový člověk a musíte zažít i to zlé, abyste se pak mohla odrazit ode dna a vystoupat co nejvýš,“ dodává. Vanda Konečná tvrdí, že je z ní dnes sice pečující matka, ale díky všem předchozím životním zkušenostem umí nechat dceři Lauře dostatek svobody.

-dad-

Sdílejte článek
Štítky Maroko

Přečtěte si také