TopStar

9. srpna 2015 09:41

Lenka Zajícová

Vandal poplival a poškrábal porsche Daniela Landy. Mluví se o tom i v zahraničí. Muže natočila kamera a nyní se dozvíte jeho identitu

Na místě mladíka a jeho kamarádky bychom být nechtěli. Jsou totiž nejvíce hledaným párem u nás a pochvala je zcela určitě nečeká.

Mladík posílený alhoholem se rozhodl, že zaparkované porsche na Vyšehradě poškrábě dlažební kostkou a polije alkoholem. Bohužel si neuvědomil, že se jeho “hrdinský čin” stane hitem internetu. O zbabělém vandalstvím, ke kterému ho vedla čirá závist, se totiž píše už i v britském deníku Mirror.

Na záznamu je vidět, že jeho činu přihlíželo hned několik lidí. Žádný z nich však mladíkovi v tomto činu nezabránil – stejně tak jako přítelkyně pachatele. Proč dívka muži nezabránila, nevíme. Zřejmě jí to nedovolila závist nebo mozková kapacita. 

Policie po pachateli i dívce aktivně pátrá. Na voze vznikla škoda v hodnotě 65 tisíc korun. Pachateli hrozí rok za mřížemi a zaplacení škody v celkové výši. Pokud tohoto muže poznáváte, prosíme, informujte policii na lince 158. Popis osob: Mladý muž ve věku 20 až 30 let, mrkvové džíny, neskutečně idiotský účes, váha asi 30 kg a kapsy plné mindráků.

Aktualizováno: Policie jméno pachatele již zná. Údajně se jedná o Petra Vinaře, středoškolského studenta z Prahy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také