TopStar

14. prosince 2018 11:44

Tereza Šulcová

Vánoce oficiálně začínají pro děti Kate Middleton, které se už nemůžou dočkat!

Vánoce jsou za dveřmi a o tom ví své i vévodkyně Kate Middleton, která vyzvedávala dceru princeznu Charlotte (3) ze školky, do které se do konce roku nevrátí. Willcocks Nursery School má totiž do nového roku vánoční prázdniny. Tím pádem má Kate Middleton malou princeznu do konce roku doma.

Charlotte (3) si bude užívat vánoční atmosféru s rodiči a s nejmladším sourozencem princem Louisem v klidu domova, zatímco její bratr George (5) ještě do příštího čtvrtka bude docházet do školky Thomas's Battersea. Ten den školka zavírá a bude otevřena také až po novém roce.

Letos bude princ William s Kate Middleton a dětmi trávit Vánoce s královskou rodinou v Sandringhamu. Obvykle vévoda s vévodkyní z Cambridge jezdí o vánočních prázdninách také za rodiči od Kate do Berkshire, ale tento rok tomu bude jinak. Jak se ukázalo, rodina pojede o vánočních svátcích také do Norfolku, přesněji Anmer Hall, což je území královské rodiny. Kate prozradila, že děti se na Vánoce moc těší!

Kate Middleton je první neurozenou ženou po 350 letech, která se dostala do královské rodiny. S princem Williamem se seznámila na skotské univerzitě St. Andrews, kam ji poslala její matka. S vévodou z Cambridge se několikrát rozešla, ale nakonec se jejich vztah udržel a po osmi letech se zasnoubili a následně vzali.

Při zásnubách dostala Kate Middleton prsten po princezně Dianě, což pro ni musela být neuvěřitelná pocta. Nyní spolu mají tři děti, prince George (5), princeznu Charlotte (3) a nejmladšího syna prince Louise, který má sedm měsíců. Princ William s manželkou Kate vypadají jako spokojená rodina, které nic nechybí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také