TopStar

25. prosince 2013 08:22

Vánoční hvězda: Macaulay Culkin (Proč přestal hrát?)

Jestli je někdo typickou dětsko hvězdou, kterou poškodila megaslává, je to právě on. Drogy, plácání se od ničeho k ničemu, deprese... Takový je prakticky celý dospělý život Macaulay Culkina (33). Občas se vyhrabe a svitne na lepší časy. Jako například teď. Snad mu to vydrží.

Trápení má za sebou totiž až dost. Jeho rodiče velmi usilovali, aby hrál ve filmu a když se stal slavným (to mu bylo deset a natočil film Sám doma), prakticky přišel o dětství. Pracoval dál (Sám doma 2 vysílá Prima dnes v hlavním večerním programu) a živ il celou rodinu.

Když mu bylo patnáct, rodiče, kteří nebyli nikdy svoji, se rozešli a začali hádat o opatrovnictví dětí. Macaulay to nesl tak špatně, že dal rodičům ulitimátum - nebude hrát, dokud se budou hádat. Tím ale vypadnul z trhu, navíc vyrostl a záhy nikdo neměl zájem.

Macaulay Culkin se zamiloval do Jordan Lane Price, Foto: isifa.com

Až na výjimky to stále trvá a Macaulay složitě hledá cestu ke spokojenosti. V osmácti se oženil, ale rozváděl se po dvou letech, pak se po jeho boku objevovala kolegyně Mila Kunis, ale rozešli se. Teď má novou dívku a začíná znovu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také