TopStar

18. prosince 2018 11:21

Tereza Šulcová

Vánoční přání od královské rodiny: princ Harry, William i Charles vám přejí veselé Vánoce!

Světem proletěla vánoční přání od královské rodiny pro rok 2018. Vyvoleným přijdou poštou, pro ostatní tu máme internet.

Tento týden byla světu konečně odhalena vánoční přání od královské rodiny pro rok 2018. A je vidět, že každý má svůj jedinečný styl. Zatímco Meghan s princem Harrym použili svou nedávno zveřejněnou fotku ze svatby, kde jsou spolu poprvé jako manželský pár, Kate Middleton s princem Harrym se rozhodli použít rodinnou fotografii od fotografa Matta Porteouse, kde jsou se svými třemi dětmi. Princ Charles vybral snímek ze svých 70. narozenin, kde je se svou manželkou Camillou, ale blízcí přátelé od prince z Walesu dostali i jiné přání. Jedná se o padělek nebo se princ Charles chtěl odlišit a mít dvě varianty?

Princ Charles použil na vánoční přání společnou fotografii s manželkou, vévodkyní z Cornwallu Camillou. Fotografie byla pořízena při oslavě Charlesových 70. narozenin fotografem Hugem Burnandem.

Každopádně jako jediný podle spekulací poslal i přání, na kterém není ani on ani jeho žena Camilla, ale jen krajinka. Fotka byla zveřejněna na Twitteru, kde píše jistý uživatel, že dostal přání od Charlese. „Není nic lepšího, než po dlouhém a náročném dnu přijít domů a dostat přání od prince Charlese, bývali jsme nejlepší přátelé,“ tvrdí uživatel.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge zvolili na vánoční přání svou rodinou fotografii, která byla pořízena na podzim v Anmer Hall fotografem Mattem Porteousem. Na fotografii je vévodkyně Kate s princem Williamem i jejich třemi dětmi – princem Georgem (5), princeznou Charlotte (3) a princem Louisem (7 měsíců). Můžeme vidět po dlouhé době prince Louise, který roste jako z vody!

Meghan s princem Harrym použili fotografii, kterou nedávno odtajnili ze své svatby, kde stojí bok po boku a sledují ohňostroj. Je to první fotografie, kde jsou spolu jako novomanželé.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také