TopStar

4. prosince 2017 09:42

Jiří Kubeš

Vánoční šílenství? Tomu odoláváme

První adventní neděle za námi. Máte už dárky? A trápí Vás tzv. vánoční stres neboli nákupní šílenství? Skupina O5 a Radeček to má zřejmě na háku.

Obchodní centra praskají ve švech a musí čelit extrémnímu náporu dárkychtivých zákazníků. Vánočnímu šílenství ale zatím statečně odolává třeba skupina O5 a Radeček.

„My na stres nemáme čas, my teďka furt hrajeme, ani dárky jsme ještě někoupily. Čeká nás to těsně před Vánocema.“ říkají statečně členové kapely a dodávají, že se právě chystají na turné s Pokáčem a UDG. To končí 16. prosince a pak teprve pro všechny členy kapely začnou ty Vánoce.

V klidu zůstává i zpěvačka Debbi. „Mám jeden dárek pro asi 15 lidí! To ale nevadí. Stačí, když si udělám jeden volný den na nakupování a vše seženu, mám spoustu nápadů. Nejhorší je vždycky, když ale najednou dojdou...“dodává sympatická zpěvačka s úsměvem.

S hudebníky jsme dělali rozhovory na dvacátých narozeninách obchodního centra Černý most v Praze. Případné předvánoční resty tedy mohli vyřešit na jednom místě a už se třeba i trochu adventně naladit.

„Hrozně se těším na cukroví a na vánoční pohádky, to je prostě to nejlepší...a že budu čas trávit s rodinou.“ prozradila zpěvačka Natálie Grossová.

Takže, jak jste na tom vy? Už nemůžete spát kvůli tomu, jak vám štrotuje v hlavě, co koupit svým nejmilejším?

Sdílejte článek

Přečtěte si také