TopStar

3. srpna 2018 11:00

Vašek Noid Bárta vytáhl dcerku na prázdniny! A kam se vydali?

Muzikálová hvězda Václav Noid Bárta (37) se konečně dočkal častějšího kontaktu se svou dcerkou Terezkou (4). S jeho ženou Gabrielou Dvořákovou (28) nebyla rozumná řeč, teď se ale vše změnilo a toho se snaží Vašek využívat co nejvíce. Proto vyvezl děvčátko do Alp na túry. Zdá se, že holčička byla nadšená a Noid se o ni staral jako správný taťka.

Vašek pro svou milovanou dcerku nevybral žádný luxusní hotel ani povalování u moře, nýbrž hory a túry. Terezka se ale neměla čeho bát. Když začala být unavená a bolely ji nožičky, vzal ji Noid jako správný gentleman na záda.

I když má pořádnou fyzičku, zas tak snadné to pro Noida nebylo. ‚‚Tak myslím, že nohy mám z našeho výletu odcvičený na měsíc dopředu!!! Takový kopce s čumprlíkem na zádech jsou fakt masakr (ještě když se musíte vracet pro ten blbý telefon),‘‘ okomentoval zpěvák video, které zveřejnil na svém Instagramu.

‚‚Jsem šťastný chlap,‘‘ okomentoval nadšený tatínek celou dovolenou. S Gabrielou Dvořákovou už komunikuje na mírnější notě, ta mu nedělá problémy s dcerou a raději se věnuje svému novému partnerovi, se kterým čeká další dítě. Vašek ale nemusí zoufat. Je schopný, umí vařit v kotlíku na ohni a pokud se v jeho blízkosti ta pravá ještě neobjevila, co nevidět se jistě nějaká najde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také