TopStar

25. září 2013 15:30

Dagmar Dandová

Vdova Halina Pawlovská: Od smrti manžela poprvé ve společnosti

Moderátorka Halina Pawlowská (58) všem předvedla, co to obnáší, mít skutečný glanc. Na oslavě sedmých narozenin společenského magazínu v Žižkovské věži odstartovala nový projekt „Objevte svůj glanc“, a od prvního pohledu bylo vidět, že ho sama má na rozdávání.

Přestože jí v létě zemřel milovaný manžel Zdeněk, držela Halina glanc opravdu statečně. Zjevně nepatří k lidem, kteří dávají soukromé starosti na odiv. Party odmoderovala vtipně a s nadhledem. Moc jí to slušelo. Škoda, že se jí nechtělo okomentovat vlastní výběr oblečení. „Módní policii nesnáším,“ zareagovala upřímně.

Na party dorazila i moderátorka Zpráv TV Prima Klára Doležalová, která už vytáhla ze skříně zimní bundu s kožíškem. Často cestuje do Chorvatska, kde mají letní dům, takže je zvyklá na teplejší počasí a v Čechách jí je pořád zima.

Markéta z pořadu Božské dorty od Markéty připravila speciální zákusek ve tvaru rtěnky. Když ho slavnostně přivezli, hosté na akci, kteří stáli vpovzdálí se trochu ztuhle divili, co je to za podivný tvar. O pár kroků blíž ale všem došlo, že je to skutečně rtěnka a nikoliv nic lechtivého.

Někdy bych chtěla udělat celou marcipánovou kabelku, ve které by byl i make up a ostatní věci, co dámy u sebe nosí, ale zatím jsem nepřišla na to, jak by se otevírala,“ svěřila nám Markéta.

Kromě ní na se na akci objevila i herečka ze seriálu Cesty domů Vendulka Křížová, Markéta Hrubešová, Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská, moderátorka Agáta Prachařová, zpěvačka Petra Černocká, lékárnice a modelka Jana Doleželová nebo Monika Leová, která moderuje Odpolední zprávy na Primě s Tomášem Drahoňovským.

-dad-

Mohlo by vás zajiímat:


Přečtěte si také