TopStar

16. března 2018 12:00

Ve filmu ideální tatínek, ale co ve skutečnosti? Eddie Murphy nechce být v kontaktu se svou dcerkou!

Mnohodětný otec Eddie Murphy (56) nestíhá věnovat dostatečně času svým ratolestem, zdá se ale, že mu to nevadí a je rád, že od nich má klid. Třeba se svou desetiletou dcerkou Angel od zpěvačky Mel B nechce být v kontaktu vůbec. Nejprve odmítal, že by dívka jeho dcerou vůbec byla. Po testech DNA s Angel kontakt stejně nenavázal.

Ačkoli se Murphy o svou dcerku Angel nestará a ani neprojevuje zájem o jakýkoli kontakt s ní, její otčím, producent Stephen Belafonte, se na dívku upoutal tolik, že se v současnosti soudně snaží získat alespoň pár hodin kontaktu s Angel týdně. Připomeňme, že s Melanií se oba muži rozešli ve zlém a zpěvačka se teď snaží zbavit Belafonteho jakéhokoli možného kontaktu s dětmi, zatímco na Murphyho chce otcovské povinnosti pověsit. ‚‚Jak jen Angel začala mluvit, tak mi říkala tati,‘‘ nechal se slyšet Belafonte v jednom z rozhovorů. Je tak evidentní, ke komu z mužů má malá holčička blíže.

Melaniin advokát zveřejnil, že Mel B se chtěla spojit s Murphym, aby s ním probrala celou situaci, ale ten na telefonáty ani soudní výzvy nereagoval. ‚‚Murphyho to zkrátka nezajímá. Nikdy s holčičkou žádný kontakt neudržoval a vypadá to, že ani nebude,“ nechala se slyšet samotná Mel B.

Matka Angel se před nedávnem potkala s bývalým mužem u soudu a vyjádřila kategorický nesouhlas ohledně jakéhokoli kontaktu Belafonteho a Angel. Oficiálně zveřejnila, že před nedávnem ukazoval producent jejím dětem video ze Sýrie, na kterém vojáci mučili své oběti. To potvrdily i děti a zmínily, že když se na video dívaly, hrozně se bály. Sám Belafonte ale nařčení odmítá: ‚‚Nikdy jsem jim nic takového neukazoval.‘‘ Mel B zároveň řekla, že kdyby měla Angel doma pravého tatínka, k takovým věcem by vůbec nemuselo dojít.

Nehledě na všechna obvinění, ustoupit Stephen nehodlá. Po rozvodu s Melanií Brown získal právo na střídavou péči jeho s Mel šestiletou dcerkou Madison a teď chce docílit téhož v případě s Angel. ‚‚Jsem přesvědčen, že pokusy Melanie zakázat kontakt s Angel se špatně odrazí na chování a psychice holčičky,‘‘ zmínil Belafonte. Murphy je ale přesným opakem producenta a ani s matkou, ani s dítětem nekomunikuje. No, uvidíme, jak se tenhle spor rozřeší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také