TopStar

14. března 2018 17:19

Ilona Blašková

Večírek plný zajíčků, tak to vypadalo na Playboy a Top Star party

Večírek plný zajíčků, dobré zábavy, kvalitní hudby, skvělého jídla a pití. Co to věstí? No přece Playboy a Top Star party v SaSaZu!

Jaké to je mít vedle sebe zajíčka? Zeptali jsme se několika osobností. Roman Šebrle je zvyklý z Playboy večírků. Za to Eva Perkausová moc zvyklá není. David Gránský zažertoval, že vedle něj bude vždycky zajíček. Jednoho takového už totiž několik let má. I když jen o rok mladšího. „Jsem ve věku, kdy tohle asi ne. Je to čistě pragmatická záležitost. Je to krásný pět let, ale najednou se rozdvojíte a jeden jde tou starší cestou a ten druhý začíná teprve dozrávat. A myslím si, že na tom to skoro vždycky ztroskotá. Tak z 80 procent. Do takových rizikových podniků se pouštět nebudu,“ řekla Laďka Něrgešová.

Na party dorazil i Roman Vojtek se svou přítelkyní. Je pořád zamilovaný a nepřemýšlí? Nebo je celý roztěkaný ze zajíčků. Roman Vojtek se plně nesoustředil a přišel o deset tisíc korun. „Já jsem v bankomatu nechal peníze, co jsem si vybíral. Jsem si vytáhl kartu a nevytáhl jsem si peníze. Ne že bych si to vzal na dnešek, ale na další dny. Asi jak jsem se moc těšil. Ale nejspíš jsem zamilovaný,“ prozradil Roman.

Sdílejte článek
Štítky playboy

Přečtěte si také