TopStar

20. června 2018 08:21

Věčné mládí: Dospělí herci, kteří si zahráli děti a teenagery

Nikdy jste nepřemýšleli, proč vypadají ve filmech školáci tak dospěle? A někteří by mohli spíše hrát seniory, než nevinná dítka? Zdá se, že mnozí herci se neohlíží na věk svých rolí, a naopak se tak do svého hrdiny mohou lépe převtělit.

Tom Welling (41) Smallville

Tom si zahrál studenta - superhrdinu, který se bál svého prozrazení. A měl proč. Jak by se mohl nebát, když herci, který ztvárňoval roli patnáctiletého mladíka, bylo o deset let více a měl téměř dva metry.

Shirley Henderson (52) Harry Potter a Tajemná komnata

Vzpomínáte si na Ufňukanou Uršulu z Harryho Pottera? Třináctiletou nevinnou školičku čarodějnické školy si zahrála Shirley Henderson, které bylo v té době 37! Komické, že?

Leonardo DiCaprio (43) Chyť mě, když to dokážeš

Ve filmu měl být hlavní hrdina obdrzlý 16letý fracek. Leo se do role parádně hodil, bylo zde jen jedno ale. Herci bylo v té době 28! To ale nikterak neuškodilo a Leonardo si s rolí poradil famózně.

Michael J. Fox (57) Návrat do budoucnosti

Hlavní hrdina slavné trilogie Marty McFly je sedmnáctiletý mladíček. Ke konci posledního dílu bylo ale dost znát, že věkový rozdíl filmového hrdiny a herce činí více jak 10 let. V době premiéry poslední části bylo Michaelovi 29.

Tobey Maguire (41) Spiderman

Ještě jeden hezounek, který se lehce vypořádal se svou rolí studenta. Spidermanovi mělo být pouhých 17, ale Tobey už mohl oslavovat třicítku.

Jason Earles (41) Hannah Montana

Jason si vysloužil první místo na nepsaném žebříčku mladistvě vypadajících herců. Čtyřiatřicetiletý vyspělý krasavec si zahrál nevinného studentíka, který oslavoval čerstvé šestnáctiny!

Gabrielle Carteris (57) Beverly Hills 90210

‚‚Šprtka‘‘ Andrea z kultovního seriálu devadesátek ošálila čas. Podle scénáře měla být dívka mladičká, kolem 16 let, herečka se ale chystala oslavovat třicetiny.


Přečtěte si také