TopStar

2. července 2017 09:08

vedran

Velké filmové usmíření: Sestřenice Issovy už o stejného muže nebojují

Vypadalo to, že sestřenice Martha a Klára Issovy boj o stejného muže jen tak nevzdají, a že se k zakopání válečné sekyry jen tak nechystá, jenže na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech všem vytřely zrak - přijely jako rodina!

Sestřenice Issovy si vyměnily muže před šesti lety. Klára s režisérem Davidem Ondříčkem dorandila, Martha s ním začala budovat vztah. A ani jedné to nebylo příjemné, byť láska rozhodla jinak. Sestřenice se pak několik let vůbec nebavily, panovaly mezi nimi naprosto ledové vztahy, které se podařilo prolomit až nyní. V době, kdy nového partnera má i Klára Issová.

"Řeší se spousta věcí, které není třeba ani řešit. Já je neřeším. A všichni jsme už dávno v pohodě," uvedla na večírku po zahajovacím ceremoniálu Martha Issová. "To, že jsme tu jako rodina, mluví za vše. Víc asi nemusím komentovat," dodala pak Klára.

Martha Issová a David Ondříček jsou už rodiči, do vztahu se jim před pěti lety narodila dcera Františka.

Klára Issová nyní randí s jistým Jakubem, který nemá s hereckou branží nic společného. Pracuje pro britskou společnost. Podle všeho je to velký sportovec, který se věnuje lezení a boxu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také