TopStar

16. dubna 2018 10:04

Velkolepá svatba Gwyneth Paltrow: Obřad připomínal předávání filmových cen

Ještě před nedávnem sdílela herečka Gwyneth Paltrow (45) na svých sociálních sítích fotky z Mexika, kde se s kamarádkami loučila se svobodou. A teď už je vdaná! O víkendu si hollywoodská hvězda a její vyvolený Brad Falchuk řekli své „ano“. Svatba byla velkolepá a objevilo se na ní přes 400 hostů.

A že se na svatbě objevil pořádný počet hvězdých tváří. Mezi hosty byly herečky Jennifer Aniston, Demi Moore, Kate Hudson, Liv Tyler, Julia Roberts, Cameron Diaz... A tím seznam rozhodně nekončí. Novináři si teď z Gwyneth dělají legraci, že si ze svatební ceremonie udělala vlastní předávání filmových cen.

Zajímavé je také to, že celý večírek byl zprvu plánován a oficiálně označen za pouhé oslavení zásnub. Gwyneth sice přijela ve vínových šatech, jen proto, aby zmátla média. Tradiční svatební šaty prý herečce přivezla její matka - před divadlem Blythe Danner, kde k celé slávě došlo, byla právě hereččina maminka spatřena s obalem na šaty, na kterém bylo jméno svatební návrhářky Monique Lhuillier.

Podle anonymních zdrojů trávila Gwyneth ještě před pár dny volný čas v Mexiku se svými kamarádkami. Všechny dívky si chtějí užít volna a oslavit budoucí svazek Paltrow. Mezi přítomnými se objevila i dlouholetá kamarádka Gwyneth, návrhářka Stella McCartney. Pro své kamarádky hvězda dokonce připravila drobné dárky. Každá z dívek dostala při příletu vlastní sandále, přehozy a plážové tašky.

Na poměry pánských rozluček se svobodou byla tato rozhodně střídmější. Paltrow si s kamarádkami užívala především pláže, sluníčka a drinků ve zdejších barech.

Připomeňme si, že o zasnoubení dvojice se začalo mluvit už začátkem letošního roku. Gwineth a brad radostnou zprávu zveřejnili pro internetový portál Goop, který herečka vlastní.

A od svatby není zřejmě daleko ani bývalý muž Gwyneth Chris Martin. Čtyřicetiletý zpěvák je čím dál tím častěji viděn po boku mladičké herečky Dakoty Johnson. Třeba i Chris se brzy rozhodne učinit ten důležitý krok a požádá svou milou o ruku. V každém případě, k prvnímu zlomu již došlo a dvojice se přestala schovávat před zraky veřejnosti. Jaro přišlo a nové lásky s ním.


Přečtěte si také