TopStar

4. června 2018 15:18

Markéta Škorňová

Velkolepé finále talentové soutěže v Británii: Fanoušky i porotce na podiu překvapil slavný Magic Mike- herec Channing Tatum!

Americký herec Channing Tatum, kterého proslavila role striptéra ve filmu Magic Mike, byl překvapením finálového večera v talentové soutěži Británie má talent. Poté, co se prostřednictvím videozáznamu omluvil fanoušků, že se slavnostního vyhlášení vítěze nezúčastní, se vyřítil na pódium, kde si zatančil s britskou verzí skupiny Magic Mike. Informace přinesl server Daily Mail.

O pořádné překvapení se v neděli postaral americký herec a lamač dívčích srdcí Channing Tatum. Právě tento fenomenální tanečník měl být hostem na finálovém večeru talentové show Británie má talent. Jenže prostřednictvím videozáznamu se divákům omluvil, že na finále nemůže dorazit.

O to větším šokem bylo, když se Channing z ničeho nic vyřítil na pódium právě ve chvíli, kde na scéně tančila britská verze taneční show Magic Mike.

Nic netušící diváci i porota byli hercovou přítomností naprosto ohromení. „Finálový výkon britské show Magic Mike bylo skvělé, ale když se na pódiu objevil Channing, byl to vrchol!“ píše na sociální síti jeden z fanoušků. „Pane bože! Channing Tatum je na britském finále Británe má talent! Tohle jsem nečekal!“ píše další.

Vítězem soutěže Británie má talent 2018 se stal komik Lee Ridley, který vystupoval pod názvem Lost Voice Guy (Muž bez hlasu).

Sedmatřicetiletý Lee trpí mozkovou obrnou, kvůli které má problém s mluvením. Lee odzbrojil diváky svými vtipy, které říkal pomocí hlasového syntezátoru.

Na další řadu soutěže Británie má talent se mohou diváci těšit zase za rok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také