TopStar

29. ledna 2018 16:00

Jiří Kubeš

Velký návrat krásné moderátorky Sandry Parmové na obrazovky televize Prima

Naše krásná moderátorka Odpoledních zpráv Sandra Parmová se po půlroční pauze, kterou měla díky mateřským povinnostem, vrací na obrazovky televize Prima. Kdy usedne za moderátorský pult a je ze svého comebacku nervózní?

Moderátorka Sandra Parmova si mateřství opravdu užívá. Že by ale doma byla cele tři roky, v plánu nemá. Ba právě naopak!

„Mně to ani nepřijde, že je to už půl roku, co nejsem na Primě. Opravdu to uteklo. Dcera Emilka měla tři kila, když se narodila. Teď má 7,5 kila. Je to neuvěřitelné, ale jsem ráda, že jdu zpět,“ dodala s úsměvem na tváři.

Z návratu je přeci jen trochu nervózní. Prozradila nám, že poslední dobou hodně sleduje zprávy, aby si připomněla, jak studio vypadá a trénuje různé jazykolamy. Novinkou pro ni bude naše nově zrekonstruované studio, které nezažila, protože odešla na mateřskou dovolenou. A kdo bude hlídat dcerku Emilku a nebude se Sandře po ni stýskat? „Já ještě úplně nevím, jak to bude. Samozřejmě předpokládám, že se mi asi během těch hodin, co budu v práci stýskat bude. Máme to ale domluvené tak, že na začátku budou hlídat babičky a dokonce i dědečci. Já jsem si přála, aby to tak dopadlo, protože je ještě malá a nechci ji nechávat nikomu cizímu.“ sdělila nám.

Sandra se natrvalo přestěhovala do Brna za svým partnerem Pavlem. Na každodenní dojíždění se ale necítila, a proto museli znovu řešit stěhování. Vrátili se zpět do Prahy, kde si našli pronájem a teprve před pár dny se přestěhovali.

No a jak to u této dvojice vypadá se svatbou? „Svatbu pořád plánujeme. Teď jsme to trochu oddálili, protože když přišla na svět Emilka, tak to pro nás bylo to nejdůležitější. Pro mě jednoduše přemýšlet o svatbě nebo řešit šaty a dort nebylo důležité. Ještě jsme teda nezavrhli, že by to bylo letos v létě, ale uvidíme.“ prozradila nám Sandra.

Sandru můžete na našich obrazovkách potkávat od 28. 1. a to v Odpoledních zprávách v 16:35h.

Lenka Špillarova, Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také