TopStar

11. července 2018 10:05

Vendula Pizingerová si užívá volna s mladším manželem a chlubí se svým pozadím

Pořádně dlouhé a aktivní dovolené si v posledních dnech užívala vdova po skladateli Karlu Svobodovi (†68) Vendula Pizingerová (46). Její současný manžel Josef (30) je o dost mladší a Vendula se tak ráda sem tam pochlubí nějakým tím snímkem jeho odhalené postavy. Pro tentokrát zveřejnila na svém Instagramu nejen manžela v rouše Adamově, ale i svůj zadek.

Zhruba před třemi měsíci trávili manželé čas na horách v Nepálu. Tam si Vendula užívala nejen famózní přírody, ale i luxusního těla svého milého. ‚‚Velice ráda fotím svého muže. Baví mě to a moc. Úplně poprvé, když jsem dostala foťák, věděla jsem, že chci fotit lidi a detaily, takže po ruce jediný člověk v detailu je Josef! Prostě muž v hledáčku. Tenhle obrázek není až tak detailní, samozřejmě ze známých důvodů. Nicméně můžu přiblížit obdivovatelkám mého muže trochu více,‘‘ napsala Vendula k jedné z odhalených fotek svého manžela. Ten má pořádně namakanou postavu, tudíž se jí nemůžeme divit, že se ráda mužem chlubí.

Tentokrát se dvojice vydala na túru po španělské oblasti Benasque a výšlap na Pyreneje. Podle fotodokumentace se zdá, že Vendulu výšlapy pořádně zmáhají. Co by ale pro svého neudělala. Ten se jí zas odměňuje pohledem na své bicáky a Pizingerová si ho nadšeně fotí. Nejnovější fotka byla pořádně žhavá a fanoušci si postěžovali, že je škoda, když takové tělo zakrývá obrázek ducha a není vidět vše komplet. ‚‚Musíme se trochu umejt do toho letadla,‘‘ okomentovala nevinně blondýnka necudnou fotku.

A aby toho pro její sledující nebylo málo, zveřejnila i snímek, na kterém jí praskly kalhoty. Přímo v oblasti zadku. ‚‚Přes díru na kalhotách jsem si dala kraťasy. Model Milano2023,‘‘ udělala si ze sebe legraci Pizingerová. Zdá se, že obnaženost je v této rodině normalitou a podobných fotografií se dočkáme ještě nespočet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také