TopStar

1. srpna 2014 16:05

Vendula Svobodová otevřeně o vztahu s mladším přítelem: Je to syn její kamarádky

Vendula Svobodová a její přítel Josef Pizinger poskytli hodně otevřený rozhovor magazínu Glanc. Prozradili, kdy se poprvé potkali, čím jeden druhého inspirují nebo štvou a jestli se u nich doma skloňuje slovo svatba.

Ohledně prvního setkání:

Pepa: Mně bylo asi dvanáct let. Pak jsem musel pár let čekat.

Vendula: Když jsem o tom přemýšlela, začala jsem kamarádit s jeho mámou, když jsem byla stejně stará, jako je teď Pepa, v šestadvaceti. Pamatuju si, že byl pěkný sígr.

V čem se inspirují navzájem:

Vendula: V ledasčem jsme si jako partneři užiteční. Já hodně změnila svůj život. Od té doby, co jsem byla osvobozena od tělocviku kvůli kyčlím, uběhlo hodně času. byla jsem vždycky hodně silný člověk, ale po psychické stránce, po té fyzické nikoliv, tak to teď doháním.

Pepa: Já myslím, že se od sebe máme oba co učit. Nněco pobírám od Venduly a něco jiného zase můžu ukázat a naučit ji.

O tom, že si oba udělali řidičák na motorku:

Vendula: Jsem žena, co vychází vstříc svému partnerovi, někdy možná až příliš. Můj psycholog mě do motorky mimochodem nutí už pět let. Tvrdí, že by to pro mě byla dobrá terapie. Na motorce totiž člověk o ničem nepřemýšlí a musí se plně soustředit na jízdu. Dokonce o to prisli Pepu, věděl, že tím nebudu přemýšlet nad ptákovinami. Pepa se na to hned vrhl a nakonec měl řidičák o pár týdnů dřív.

Pepa: Já se musím přiznat, že jsem papíry na rozdíl od Venduly napoprvé neudělal. Ona byla vystrašená z jízd, protože jí nešlo zatáčení doprava. Na testy se vůbec neučila, pořád říkala, že ty ji nezajímají. Já jsem jí sice přátl, aby to udělala, ale nevěřil jsem tomu. A prásk! Dala to na plný počet bodů.

Tip Prima-Style.cz: Celý rozhovor a velmi romantické společné fotografie z dílny Lucie Robinson najdete v aktuálním Glancu, který je právě na stáncích.

Vendula s přítelem na titulce aktuálního vydání magazínu Glanc, Foto: archiv astrosat

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také