TopStar

6. září 2013 16:30

Dagmar Dandová

Vendulo, dej si bacha! Tvůj přítel má doma kuši!

Vdova po skladateli Karlu Svobodovi Vendula (41) je konečně zase šťastná a to po boku o 16 let mladšího kolouška Josefa Pizingera (25), kterému přátelé říkají „Pepíček“. Ale není každé zlato, co se třpytí: Svobodová si musí dávat pozor, aby svého nového přítele moc nerozzuřila, pořídil si totiž zbr

Pizinger je totiž dobrodruh a před dvěma lety zorganizoval divokou výpravu do Rumunska. Se čtyřmi kamarády se vydali autem z Čech do rodiště hraběte Dráculy a vybavili se skutečně důkladně.

Nic naplat, že se jim hned na hranicích rozsypalo auto, ale do hlubokých lesů Transylvánie si pořídili opravdové zbraně. Zatímco ostatní kluci si koupili nože, „Pepíček“ musel mít něco velkolepějšího: pořádnou kuš.

Na výletě ji sice nepoužil, ale má ji stále doma. Chudák Vendula, která nesnáší zbraně. Ale možná, že ji díky tomu cestou na houby do říčanského lesa „Pepíček“ ochrání před divočáky nebo zbloudilými opilci.

Svobodová po smrti skladatele Karla Svobody (+68) dlouho nemohla najít „pořádného“ chlapa.

"Ženská chce vždycky trochu hajzla,“ prohlásila v jednom rozhovoru a možná, že to je ten důvod, proč si do teď vybírala stále „špatné“ partnery.

Po několika románcích se sice vdala za podnikatele Patrika Auše, ale manželství jim nevydrželo. Nyní to konečně vypadá, že se prezidentce nadace Kapka naděje daří dobře a vypadá lépe, než kdy předtím. Po boku mladšího přítele viditelně ožila.

„Pepíček“ je syn její kamarádky Simony Pizingerové, která má v Říčanech květinové studio, a u které Svobodová chvilku i bydlela. Před několika lety media dokonce už spekulovala o tom, že Svobodová s „Pepíčkem“ něco má.

V době, kdy bydlela u své přítelkyně, si mladý Pizinger vylezl v trenkách na balkon, aby si zakouřil, a paparazzi ho hned vyfotili s tím, že by to mohl být údajný přítel vdovy po Karlu Svobodovi. Jestli už spolu měli něco předtím, se nepotvrdilo, ale dnes už oba svůj vztah veřejně přiznávají.

Z mladého otčíma má ale určitě největší radost syn Venduly Svobodové Kuba (7), který se může od „Pepíčka“ ledacos naučit. Minimálně to, jak střílet z kuše.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také