TopStar

22. května 2015 13:03

Barbora Koukalová

Verešová otvírala módní butik, mezi mladými misskami byla matka dvou dětí nejhezčí

Říčany jsou takové předměstí Prahy, bydlí tam většina těch, kdo v Praze pracují a zároveň nechtějí žít ve shonu. A přesně těmto lidem dosud chyběl luxusní módní butik, do nějž by nemuseli jezdit až do centra velkoměsta. Otevírala ho (nejen) Andrea Verešová, která i ve svém věku zastínila mladší.

Matka dvou dětí a modelka pomalu jdoucí do pracovního důchodu přijala pozvání jako jedna z tváří luxusního butiku v Říčanech a nutno dodat, že i když přijela jen tak nalehko a bez velkých příprav, zastínila daleko mladší kolegyně.

Plavky a módu tam předváděly čerstvé vicemissky včetně Jágrovy nové kamarádky Lucie Kovandové (21), ale mateřství a léta navíc dělaly zajímavější právě Verešovou, která je už správná sexy MILFka a to z ní právě dělá ještě mnohem rajcovnější úlovek.

Slovenská modelka se nemusela mnoho snažit, aby hned upoutala pozornost na sebe mezi dalšími dívkami nebo hokejisty, kteří byli přizváni ke slavnostnímu otevření, a to je něco, co o deset let mladším dívkám stále chybí a od ní by se měly ještě hodně co učit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také