TopStar

31. května 2014 16:50

Lucie Průchová

Veronika Arichteva by ráda oblékala chlapy do plavek!

Herečka Veronika Arichteva (28) se tedy nezdá! Často o sobě sice tvrdí, že se nerada fintí, s líčením to nijak nepřehání a nijak zvlášť nesleduje ani módní trendy, ovšem realita je úplně jiná.

Nedávno jsme Veroniku přistihli v luxusním butiku poblíž vyhlášené pražské Pařížské ulice při prezentaci nové voňavé řasenky a na první pohled bylo vidět, jaké v ní herečka našla zalíbení. „Když to není nutné, vůbec se nelíčím,“ tvrdila nám Veronika. „Nikdy jsem k tomu neměla moc vztah. Tentokrát jsem ale neodolala.“ Stejně jako kosmetická novinka Veroniku zaujaly také modely z nové kolekce světoznámého návrháře Oscara de la Renty (81), na kterých mohla oči nechat. „Na drahých značkách nejsem nijak závislá,“ řekla tak trochu zklamaně. „Je mi líto utrácet za oblečení tak velké peníze. Ledaže by mi nějaký hezký kousek koupil manžel,“ doufá herečka.

Jak ale nakonec vyplulo na povrch, k módě má přece jen velmi blízko. „Toužila jsem navrhnout kolekci pánských plavek,“ prozradila. „Dokonce jsem svůj sen zrealizovala u svého kamaráda, který se návrhy plavek zabývá. Bohužel zůstalo jen u návrhů, plavky se do prodeje nedostaly.“ No co, Veroniko... Chce to trošku tréninku a dost možná budete co nevidět prohánět po pláži svého muže v plavkách, které sama ušijete.

-fš-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také