TopStar

26. června 2013 17:30

Blanka Konrádová

Veronika Freimanová: Báječně zhubla. Jak to dokázala?

Nová posila oblíbeného seriálu Cesty domů Veronika Freimanová (57), která hraje v posledních letech čím dál více role babiček, zřejmě ví, jak zastavit čas. Vypadá totiž naprosto fantasticky.

„Trošku jsem držela dietu, ale nic drastického,“ přiznává Veronika Freimanová. „Jako herečka si musím neustále udržovat dobrý vzhled a být v kondici,“ podotýká. A daří se jí to, protože vypadá jako pětatřicetiletá modelka.

S líčením se ale musí Veronika Freimanová trochu brzdit. „Jsem zvyklá z divadla na silné líčení. Když někam jdu soukromě, musím make-up hodně zjemnit. Jsem dost světlý typ, proto nedám bez řasenky a hnědých stínů ani ránu."

„Na akce téměř nechodím, ale dnes jsem udělala výjimku,“ řekla herečka na prezentaci nové kolekce francouzské luxusní kosmetiky navržené světoznámým návrhářem Alberem Elbazem.

„Nechala jsem si také poradit od vizážistky Lucie Gibodové. Doma hned vyzkouším, jak si leskem zvětšit rty,“ smála se Freimanová, která na akci dorazila se svou kamarádkou Janou Švandovou (65).

„Kosmetiku miluji a jsem nadšená z hravosti kolekce, která se tu prezentuje. Rozhodně si pořídím puntíkovanou řasenku. Jednu koupím i dceři,“ dodala herečka.

-juf-

O seriálu Cesty domů více ZDE


Přečtěte si také