TopStar

14. prosince 2018 13:03

Tereza Šulcová

Veronika Kopřivová nebude na Vánoce s Jardou Jágrem?

Partnerka Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová (27) údajně bude Vánoce slavit sama někde v teplých krajinách. Vánoční svátky ji zkrátka nenadchly, a proto chce odjet někam k moři. Nebo ne?

Člověk by čekal, že když Veronika Kopřivová loni slavila Vánoce s hokejistou Jaromírem Jágrem v klidu domova, tak to letos bude stejné. Veronika minulý rok překvapila, a dokonce upekla i vánoční cukroví, udělala dekorativní výzdobu a Vánoce si s Jardou užívala.

Letos tomu ale bude jinak. Veronika totiž Vánoce údajně nemá ráda. Alespoň tak to tvrdí na svém Instagramu. „Děsí mě to slovo ‚vánoční‘, přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce/Silvestra bude, zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou. Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají vánoční náladu a vánoční dekorace, tak se cítím blbě, ale snad v tom nejsem sama. Všude začíná být plno lidí, a to mě dost stresuje. Jsem celkem introvertní asociál, takže co půjde, nakoupím přes internet,“ svěřuje se fanouškům.

„Vánoce a tyhle svátky kolem nikdy nepatřily mezi mé oblíbené období. Vždy tomu tak bylo a stále je. Oslavila bych jen narození Ježíše, ale ten blázinec co za ty roky náma lidma vytvořil, tlak, a jak se všichni maj najednou moc rádi a kupují si kraviny, mi přijde na hlavu,“ stěžuje si Veronika v komentářích. Kam teda Veronika na Vánoce pojede? Nebo to přetrpí, a bude s Jardou?

Je velice pravděpodobné, že letos tedy oslaví hokejista Vánoce sám s rodinou na Kladně. Je zvláštní, že minulý rok byla Kopřivová vysmátá od ucha k uchu vedle hokejové jedničky a všechny vánoční tradice spolu absolvovali s radostí. Nebo se jen Veronika přetvařovala?

Sdílejte článek

Přečtěte si také