TopStar

31. října 2018 10:00

Veronika Žilková se stěhuje do Izraele! Co tam bude dělat?

Herečka Veronika Žilková (57) se v Praze už moc dlouho neohřeje. Brzy se odstěhuje do izraelského Tel Avivu. Tam totiž musí jako nový velvyslanec odjet její muž Martin Stropnický (61). Čemu se tam bude slavná herečka věnovat?

Jak to tak vypadá, Veronika Žilková skončí na pořádně dlouhou dobu v Izraeli, kde přijme nabídku od Českého centra na pozici v kulturní agendě. Na finančním ohodnocení jí nezáleží, jde jí primárně o to, že bude po boku svého muže a bude nápomocna i kulturní sféře.

Ačkoli se může zdát, že jí tuto práci zařídil manžel, není tomu tak. S Českým centrem spolupracovala Veronika už v minulosti v rámci konzervatoře. Pokud by jí to ale nevyšlo, bude prý pomáhat jako manželka velvyslance.

Společně s manželským párem odjede i jejich dcerka Kordulka, která bude studovat v tamější anglické škole. ‚‚Pokud jí to půjde, v září by tam normálně pokračovala v dalším ročníku, pokud ne, vrátím se s ní do Čech a za tatínkem budeme dojíždět na prázdniny,‘‘ zmínila pro Blesk Žilková ‚‚Pokud by jí to tam šlo, ukončila bych v Česku veškeré své herecké aktivity a byla bych tam s ní po dobu manželova působení natrvalo,‘‘ dodává.

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková Izrael Tel Aviv Martin Stropnický přestěhování

Přečtěte si také