TopStar

24. června 2014 08:50

Lucie Průchová

Veronika Žilková svým dětem neradí: "Ať se rozhodujou samy!"

Nejstarší dcera Agáta (29) je nekorunovaná princezna bulváru, sedmnáctiletý syn Vincent je na nejlepší cestě stát se uznávaným hercem. Jak Veronika Žilková (52) přijímá fakt, že se její děti rozhodly jít v hereččiných hvězdných šlépějích?

Veronika Žilková prozradila, že se do volby povolání svých potomků nikdy nijak nemíchala. "Do showbyznysu nakonec vstoupili jenom dva. Kordulka je na to malá a čtvrtej studuje filozofickou fakultu, takže skončí jako filozof," práskla nám herečka s tím, že jí je jedno, kdo co dělá, ale hlavně aby byli šťastní.

"Vedu je k samostatnosti a jejich názor respektuju. Takže jestli se moje děti rozhodly pro nějaké kariéry, ať si je dělají," řekla nám Žilková a dodala, že pro ni jsou důležité úplně jiné hodnoty.

"Vždycky budu máma, připravená doma s tou večeří. Já si myslím, že matky stejně nejvíc zajímá, aby jejich děti byly teple oblečené a najedené. Co dělají dál, to je jejich věc," připomněla.

Herečka nesnáší rozdávání rodičovských rad, přesto prý jeden tip Agátě a Vincentovi dala: "Pokud se někdo z nich rozhodl vstoupit do showbyznysu, musí si nést následky. Není to jednoduché povolání a jenom by měli vědět, že ne vždy přichází jenom úspěch," uzavřela.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také