Extrém

29. prosince 2015 17:50

Michal Chalupa

Věštkyně o roce 2016: Víme, co vás čeká a na jaké hrůzy si dát pozor!

Ještě se to nestalo a my už to víme! Abyste byli v obraze, vyzpovídali jsme pro vás věštkyni Zuzanu Novákovou, která nám prozradila, jaký bude rok 2016, na co by si různá znamení měla dát pozor a jak na tom budou v příštím roce celebrity…

1. Ohnivá znameníJsou tam nové výzvy, nové lásky. U ohňových znamení může nastat v průběhu roku 2016 stěhování. Je zde i možnosti přírůstku - to jsou radostné události do rodiny, těhotenství nebo úvahy o těhotenství.

2. Zemitá znameníTo jsou lidé, kteří jsou hodně činorodí, vidím u nich pracovní výzvy - můžou je čekat i cesty, cestování, cesty do zahraničí. Hodně lidí bude začínat nebo bude chtít něco změnit, pravděpodobně na přelomu února a března.

3. Vzdušná znameníU nich se budou hodně řešit vztahové věci, hodně vztahů bude zakončeno sňatkem. A pozor, vzdušná znamení by si zdravotně měla ohlídat pohybový aparát.

4. Vodní znameníU vodních znamení se jedinci budou hodně rozhodovat, zdali budou pokračovat v té dosavadní pracovní proceduře nebo budou mít třeba tendenci udělat pracovně něco jinak. Takže jakoby zlepšování, růst pracovního procesu.

Najde Lucie Bílá lásku? Dočká se Kate s Williamem dalšího přírůstku? A co naše zprávařka Gábina Kratochvílová – našla skutečně toho pravého? I na to jsme se věštkyně zeptali.

Celou reportáž s předpovědí na rok 2016 najdete ZDE.

Podobné články


Přečtěte si také