TopStar

27. dubna 2018 17:46

Ilona Blašková

Vévodkyně Kate se hned po porodu předvedla v perfektní formě. Co na to jiné maminky?

Perfektně vyhlížející vévodkyně jenom sedm hodin po porodu stanula před národem! Podobnými titulky jsou od pondělí zahlcené všechny noviny. Aby taky ne, narodil se přece další královský potomek. Ale víc pozornosti než miminko na sebe strhla právě novopečená maminka Kate. A přesně v tom je ta sociální síť jedinečná. Reakce jiných, nekrálovských maminek na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kate se jako členu královské rodiny samozřejmě dostalo té nejlepší péče. Před, během i po porodu kolem ní běhala osobní armáda pomocníků. Navíc prý podstoupila, jako v případě předchozích dvou dětí, takzvaný hypnoporod, který by měl být méně bolestivý a zajistit co nejhladší průběh. Nicméně obyčejnější maminky to stejně dopálilo a přimělo je to poukázat na to, jak pár hodin po porodu vypadaly ONY! „Ani čtrnáct hodin po porodu jsem nebyla schopná stát na schodech.“ „Patnáct hodin po porodu jsem nemohla vstát z postele, natož si vzít podpatky,“ reagovaly maminky na sociálních sítíc.

Nad formou v jaké se Kate ukázala po každém ze tří porodů, všichni žasnou. Na druhou stranu se maminky netají tím, že by jim větší radost udělala NEdokonalá Kate. Namísto té, která vyšla ze dveří. A na kuráž sypou na internet své poporodní fotky. Ale služba státu není sranda a ruku v ruce s ní jde perfektní prezentace vždy a všude. Proto musela vévodkyně navléknout punčocháče, zatnout zuby a jít dalšího následníka trůnu ukázat.

Sdílejte článek