TopStar

10. března 2018 10:00

Vezměme si z nich příklad: 6 nejstylovějších francouzských dam!

Obléci se v pařížském stylu je mnohem jednodušší, než se může zdát. Zkrátka si stačí vzít příklad s těchto slavných francouzských módních ikon. A které to jsou? Podívejte se sami!

Marion Cotillard

Marion není jen filmová hvězda a držitelka ceny Oscara za roli Edith Piaf, ale i múza a tvář módního domu Dior. Hereččiny jemné rysy obličeje harmonují i s těmi nejneobvyklejšími a nejzvláštnějšími outfity. Tajemství Cotillard spočívá v kombinaci originálních kusů oblečení, klasického make-upu a strohého účesu.

Audrey Tautou

Audrey si zcela oprávněně zahrála světovou ikonu módy Coco Chanel. Hereččin styl se této Mademoiselle velmi podobá. Kusy oblečení v pánském stylu, lakonické róby a věci, které fantasticky podtrhují Audreyinu figuru. Tajemství herečky spočívá v střídmosti.

Charlotte Gainsbourg

Dcera herečky Jane Birkin po mamince úchvatný cit pro detail zdědila. Charlotte je známá především svými filmovými rolemi. Jeví se ovšem i tváří módního domu Louis Vuitton a její tajemství tkví v nebojácnosti experimentovat - ani v módě, ani ve filmu.

Emmanuelle Alt

Lakonická a umírněná. Právě tak lze popsat styl redaktorky francouzského časopisu Vogue. Styl Emmanuelle sedne ideálně těm, kteří jsou spoutani konvencemi strohého dress codu, ale chtějí přeci jen špetku improvizovat. Tajemství Alt je v tom, že si nevybírá trendy, ale jen věci, které jí sednou. A samozřejmě nikdy nezapomíná na doplňky.

Lou Doillon

Lou je nevlastní sestrou Charlotte Gainsbourg, tedy rovněž dcera slavné Jane Birkin. Lou je modelka, a proto jí experimentování stačí na pódiu a módních přehlídkách. V klasickém denním stereotypu upřednostňuje klidnější outfity než její sestra. Nudná ale rozhodně není, jde spíše o povolný styl a neobvyklou obuv.

Catherine Deneuve

Stylové a elegantní kabáty, punčochy v ideální barvě no a samozřejmě jehly. Catherine je dáma každým coulem. Nebojí se vypadat sexy a sofistikovaně zároveň. Sleduje současné trendy a kombinuje je s kusy oblečení, které byly aktuální v době, kdy se herečka proslavila nejvíce. A právě kombinace těchto dvou stylů a dob se jí událost od události daří.

Sdílejte článek
Štítky herečky Marion Cotillard

Přečtěte si také