TopStar

9. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Victoria Beckham bez manžela: Kdo je ten zajíček?

Zpěvačku a módní návrhářku Victorii Beckham (39) zvolil britský magazín Glamour Ženou desetiletí. Cenu si přišla převzít v doprovodu sličného mladíka.

Někdejší členka skupiny Spice Girls Victoria Beckham se stala opravdovou královnou letošního vyhlášení britských cen Woman of the Year Awards. Přišla ale bez manžela! David Beckham (38) byl kvůli pracovním záležitostem na Floridě. Doprovod tedy dělal Victorii nejstarší syn Brooklyn (14).

Mladý muž v elegantním obleku se své role zhostil skutečně s grácií. Těžko říct, kdo byl ten večer víc pyšný – jestli Brooklyn na úspěšnou mámu, nebo Victoria na svého dospívajícího syna.

Victoria Beckham si i tentokrát na oblečení dala záležet, kupodivu ale nezvolila některý z modelů své vlastní značky. Korzetový top a volné kalhoty jsou z dílny Maison Martin Margiely.

Ocenění Woman of the Year Awards udílí časopis Glamour každoročně britským ženám, které něco dokázaly v kulturním světě. Letos ocenění kromě Victorie Beckham získala také zpěvačka Rita Ora, dívčí skupina The Saturdays nebo herečka a spisovatelka Miranda Hart.

-kon-

Sdílejte článek
Štítky David Beckham Victoria Beckham Spice Girls ocenění Brooklyn glamour

Přečtěte si také