TopStar

18. dubna 2019 20:33

Tereza Šulcová

Victoria Beckham oslavila 45. narozeniny! Jak se z obyčejné smrtelnice stala celebrita?

Když se řekne Victoria Beckham, téměř každý si vybaví manželku legendárního fotbalisty Davida Beckhama. Ta oslavila před pár dny své pětačtyřicáté narozeniny. Pojďme si ukázat, jak začínala tato dnes již známá módní ikona.

Victoria Beckham se narodila 17. dubna 1974 a do povědomí se dostala díky kapele Spice Girls, jejíž byla členkou pod přezdívkou Posh Spice. To byl první krok ke slávě.

Její osudovou láskou se stala fotbalová hvězda David Beckham, se kterým se v roce 1999 vzala a společně mají celkem čtyři děti. Po třech synech se dvojici narodila vysněná holčička, které je nyní již 7 let. Čas utíká velmi rychle, to si uvědomuje i samotná Victoria. S manželem letos v létě oslaví 20 let od svatby.

Victoria není jen bývalou členkou kapely Spice Girls a manželkou slavného fotbalisty, ale také módní návrhářkou, a navíc velmi uznávanou. Ve světě módy se vyzná a její návrhy se prodávají po celém světě, hlavně v Anglii. Její značka „Victoria Beckham“ oslavila minulý rok deset let od založení.

Nyní obléká několik slavných osobností, mezi ně patří i vévodkyně Meghan Markle, která je mezi nejvlivnějšími ženami současnosti, co se módy týče. Dnes se řadí se Victoria s celou svou rodinou mezi nejslavnější osobnosti současnosti a na svůj titul „módní ikony“ je řádně hrdá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také