TopStar

12. listopadu 2017 10:28

Victoria Beckham se pochlubila svými kuchařskými schopnostmi

Třiačtyřicetiletá Victoria Beckam odjela na pracovní cestu do Bostonu, kde spolupracuje na novém projektu s módní značkou Reebok. Ani v cizině si někdejší zpěvačka nedovolí nezdravou stravu a lehké snídaně si připravuje sama. Jedním z takových kulinářských pokusů se pochlubila na svém Instagramu.

,,Jsme v Bostonu a já se snažím udělat zdravou snídani, jenže problém je v tom, že se mi spálilo vajíčko," pobavila Victoria na Instagramu své sledující. Podle Instagramu můžeme rovněž vidět, že její manžel, dvaačtyřicetiletý David Beckham, přiletěl se svou chotí a nenechal si ujít příležitost setkání se synem Brooklynem. Osmnáctiletý potomek hvězdného páru se před nedávnem do Ameriky odstěhoval za studiem a přítelkyní.

V rozhovoru pro The Sunday Times se bývalá zpěvačka kapely Spice Girls nechala slyšet, že její den je naplánovaný minutu po minutě a obvykle začíná dvouhodinovou návštěvou posilovny. ,,Vstávám docela brzy, kolem šesté. Hodinu trávím ve fitku před tím, než se vzbudí děti. Potom jim dělám snídani a po snídani je buď já nebo David odvezeme do školy. Potom jdu ještě na hodinu cvičit a až poté jedu do kanceláře," zmiňuje Victoria před novináři.

V poslední době se o rodině Beckhamů často mluví. Nejvíce se spekuluje o domnělém zasnoubení syna Brooklyna s herečkou Chloë Moretz. Victoria svého syna bezmezně miluje, doprovází ho na všemožné akce a mazlí se s ním co to jde. Je milující matka připravena dělit se o svého chlapečka, i když z něj už roste samostatná hlava rodiny?


Přečtěte si také