TopStar

27. listopadu 2018 11:20

Tereza Šulcová

Victoria Beckham se ukázala v leopardím kabátku v přepočtu za 47 tisíc korun

Módní ikona roku 2018 se ukázala na letišti v leopardím kabátu, který návrhářka prodává za 47 tisíc korun. A jak jinak upoutat pozornost na svou značku, než si ji vzít na sebe.

Celý komplet sladila do klasické černé barvy, a to včetně kabelky. Jako doplněk si vzala černé brýle, které posloužily i jako ochranná bariéra proti fotografům. Čtyřiačtyřicetiletá hvězda o sobě ví, že ne nadarmo se jí říká módní ikona. Prezentuje se tak tedy za každé okolnosti, i na letišti v New Yorku.

Manželka bývalého fotbalisty Davida Beckhama byla v New Yorku kvůli svému novému podnikání, zatímco její manžel byl s jejich dcerou Harper v Londýně, kde si užívali společně strávený čas otce a dcery na veřejném ledním bruslišti.

Příští rok vystoupí po několika letech dívčí skupina Spice Girls, ale bez Victorie Beckham. Módní ikona vysvětlila, že zkrátka nemá čas. Veškerý svůj čas věnuje totiž novému podnikání a rodině. „Mám tolik práce s mým obchodem a zbylý volný čas chci trávit s rodinou,“ vysvětlila Victoria. „Myslím, že holky to zvládnou na výbornou i beze mě!“

Sdílejte článek
Štítky David Beckham Victoria Beckham

Přečtěte si také