TopStar

27. února 2018 10:10

Victoria Beckham si zlomila nohu! Místo odpočinku zveřejňuje na svých sociálních sítích fotky s berlemi

Victoria Beckham má od podpatků na chvíli klid. Se svými fanoušky se před pár dny podělila o informaci, že si zlomila nohu a teď je o berlích. Ty si vytvořila sama doma, však je úspěšnou návrhářkou a klasické francouzské berle tudíž nepřichází v potaz.

‚‚Děkuji za všechna krásná přání k uzdravení. Je to jen lehká zlomenina. Zkrátka si potřebuji odpočinout,‘‘ napsala Victoria ke své fotografii na Instagramu. Fanoušci návrhářku zasypali přáními brzkého uzdravení.

Před nedávnem se celá rodina Beckham vydala lyžovat do Kanady, ale nepředpokládá se, že by si Victoria zranila nohu právě tam. Do Velké Británie se vrátila bez jakýchkoli známek zranění. Spekuluje se ale o tom, že Victoria podstoupila operaci.

Připomeňme si, že to není tak dávno, co proběhla módní přehlídka Victorie Beckham na Týdnu módy v New Yorku. Celá rodina si tuto událost nenechala ujít... až na nejstaršího syna Brooklyna. Ten upřednostnil rendez-vous s přítelkyní Chloe Moretz a slavnost jednoduše ignoroval. Svou vinu však Brooklyn velmi záhy zahladil poté, co prezentoval na svém Instagramu tetování srdce s nápisem ‚‚máma‘‘.

Sdílejte článek
Štítky lyžování Velká Británie berle David Beckham Victoria Beckham zlomená noha

Přečtěte si také