TopStar

9. července 2015 14:43

Lucie Průchová

VIDEO A GALERIE: Je to frajer! Johnny Depp jako Jack Sparrow nadchl děti trpící rakovinou

Herec Johnny Depp si vzal nějaký čas volno z natáčení nejnovějších Pirátů z Karibiku. Proč? Objíždí australské dětské nemocnice ve svém filmovém kostýmu a dělá radost malinkým pacientům.

Oblečený jako slavný hrdina, Kapitán Jack Sparrow, a doprovázený britským hercem a kolegou z Pirátů Stephenem Grahamem (kterého fanoušci filmů znají i z Podfu(c)ku) si udělal výlet na oddělení onkologie a neurologie v nemocnici Lady Cilento Children’s Hospital v Brisbane.

Dvaapadesátiletý herec strávil přes dvě hodiny povídáním si s pacienty, focením a rozdáváním zlatých mincí.

Není to ale poprvé, co Depp navštívil nemocné děti. Když se jeho dcera Lily Rose nakazila v roce 2007 bakterií E. coli a prodělala selhání ledvin, byla přijata do Great Ormond Street Hospital v Londýně, kde se léčila.

Tatínek Johnny byl opravdu vděčný, že mu dceru zachránili, proto daroval nemocnici 1 milion liber a poprvé překvapil děti návštěvou kapitána Jacka.

Bývalá manželka - Vanessa Paradis s dcerou Lily Rose a synem Jackem

Od té doby začal trávit část volného času cestováním ve svém kostýmu, aby rozdával radost dětem nečekanou návštěvou. Teď tímto způsobem odpočívá od natáčení pátého dílu Pirátů z Karibiku – Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, který by měl příjít do kin v roce 2017.

Má náš veliký RESPEKT!

Video z jednoho takového dne, kdy děti díky Johnnymu zapomenou alespoň na chvíli na svou nemoc:


Přečtěte si také