TopStar

4. srpna 2015 16:01

Tereza Javorová

VIDEO: Cristiano Ronaldo se převlékl za bezdomovce a napálil lidi v Madridu. Neuvěříte jejich reakcím, když zjistili, kdo to je!

ronaldo bezdák

Ignoraci a nezájem okolí neslavnější fotbalista světa moc nezná. Proto si převlek bezdomovce v Madridu patřičně užil a několik hodin si kopal na ulici s míčem, aniž by ho někdo poznal. Celý vtípek ale samozřejmě zakončil krásným a dojemným gestem.

Fotbalistu zná celý svět a soukromí si moc neužije. Nejspíš i proto si chtěl vyzkoušet, jaké to je být přehlížen a ignorován. Tým maskérů ho nalíčil, oblékl ho do tlustého kostýmu a na hlavu nasadil paruku a vousy.

Takto přestrojen vyšel Ronaldo na nejfrekventovanější náměstí v Madridu Puerta del Sol. Chvíli předváděl svoje famózní triky s fotbalovým míčem, ale nikdo mu nevěnoval pozornost. Dokonce si s ním i několik lidí odmítlo zakopat nebo mu vrátit přihrávku! Ronaldo si tak po chvíli sednul na židli a jedl jablko.

Za pár minut vstal a s kasičkou šel ozkoušet, jak jsou lidé k žebrákům štědří. Neuspěl. Nikdo mu nedal ani korunu.

Jediný moment, kdy ve svém převleku vzbudil pozornost, nastal, když si začal kopat s malým blonďatým klukem. Za přihlížení zvědavých lidí mu pak fotbalový míč podepsal a znenadání si i odtrhl vous a sundal paruku. Všichni ho okamžitě poznali! A pro malého klučinu se obyčejná kopaná a podepsaný míč svou nejoblíbenější hvězdou staly nejdůležitějším okamžikem v životě.

Vlna křiku a nadšení, která se po Ronaldově odhalení strhla, vypovídá na videu o všem. I když Ronaldo vypadal trochu smutně, že už si nemůže užívat tichou anonymitu, zase se mu potvrdilo, že je neslavnějším fotbalistou všech dob.

Sdílejte článek