TopStar

25. dubna 2016 15:54

Michal Chalupa

VIDEO: Dana Morávková o vzácném dědictví po tátovi!

Když se řekne Dana Morávková, většina z nás může mít dojem, že ji dobře zná. Setkává se s ní přece denně na obrazovce. Jenže existuje mnoho věcí, které o populární herečce nevíme. Kousek z nich nám poodhalila v exkluzivní reportáži TOP STAR Magazínu od 21.30.

Tatínek Daně zemřel, když jí bylo 13. Jak tohle snáší dospívající holka? "To se asi snášet nedá. Nesnáší to, ale musí se v tom životě nějak vypořádat. Já asi nejsem úplně svěřovací typ člověka, nikdy jsem nebyla a asi nebudu. A vím, že na to nejsem sama, že takových holek běhá po tomto světě spousty, kterým odešel jeden nebo oba rodiče. A zatím, co někdo se s tím rád svěřuje, tak já to mám prostě v sobě."

Dana Morávková zdědila po svém tátovi nadání, které řadě lidí nejen u nás chybí. Určité věci jsou v dnešní době stále vzácnější. Danin otec vynikal především v matematice, ale cifršpión z ní zrovna nevyrostl. Co je tedy to vzácné dědictví? Herečka vám to prozradí v následujícím videu a mnohem více večer v reportáži Radky Červinkové


Přečtěte si také