TopStar

25. května 2018 00:07

Video dne: Anna Kurnikovová předvedla tanečky s dcerkou

Zpěvák Enrique Iglesias (42) a jeho milá Anna Kurnikovová (36) se koncem loňského roku stali rodiči, o svém osobním životě však na potkání nemluví. Občas se ale rozhodnou se svými fanoušky podělit o nějakou tu roztomilou fotku nebo video. Pro tentokrát zveřejnila Anna záběr, jak tančí se svou dcerkou.

Zábavné video obletělo rázem celý svět a fanoušci nadšeně komentovali roztomilou dcerku hvězdného páru. ‚‚Miláčku, doufám, že moje taneční schopnosti nezdědíš,‘‘ připsala světová tenistka ke svému příspěvku. Tančila Anna na novou píseň svého drahého ‚‚Move To Miami‘‘, která byla věnována všem ženám z Miami.

Dvojčata Lucy a Nicolas se narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

Enrique Iglesias je syn světového pěvce Julia Iglesiase, který ve své době zlomil nejedno ženské srdce. Jeho syn šel jednu dobu v otcových stopách, i přesto se usadil a svou Annu si střeží jako oko v hlavě už neuvěřitelných 16 let. Pár se v minulosti několikrát rozešel, ovšem konfliktní situace nebyly zřejmě natolik významné, aby pár nemohl dále budovat rodinu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také