TopStar

6. března 2018 08:32

Video dne: Enrique Iglesias ukázal, nakolik je milující tatínek!

Zpěvák Enrique Iglesias (42) a jeho milá Anna Kournikova (36) si užívají svou novou úlohu rodičů. Ani jeden z hvězdné dvojice se nestydí a na svých sociálních sítích prezentuje rozkošné fotky dvojčat Lucy a Nicholase. A je to teprve pár hodin, co lamač nejednoho ženského srdce zveřejnil na svém Instagramu velmi něžné video se svým dítkem.

‚‚Nemohu se světla svého života nabažit,‘‘ napsal muzikant ke svému videu. A právě v novém příspěvku Enriqueho mohou fanoušci vidět rozněžněného zpěváka, který líbá svou dcerku a vtipně jakoby ze strany Lucy prosí, aby ji nechal přespříliš milující tatínek být. ‚‚Ne, tati, nepusinkuj mě tolik,‘‘ napodobuje Iglesias dcerku. Video se fanouškům zalíbilo natolik, že už si vysloužlio přes 2,6 milionů shlédnutí. ‚‚Je to tak milé! Ona je zkrátka andílek,‘‘ zněl jeden z komentářů pod videem. A takových se objevilo nespočet.

Dvojčata Lucy a Nicolas se narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

Enrique Iglesias je syn světového pěvce Julia Iglesiase, který ve své době zlomil nejedno ženské srdce. Jeho syn šel jednu dobu v otcových stopách, i přesto se usadil a svou Annu si střeží jako oko v hlavě už neuvěřitelných 16 let. Pár se v minulosti několikrát rozešel, ovšem konfliktní situace nebyly zřejmě natolik významné, aby pár nemohl dále budovat rodinu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také