TopStar

11. listopadu 2016 10:24

VIDEO: Nová česká komedie Manžel na hodinu vás v kině pobaví už o letošních Vánocích

Letošní Vánoce budou ve znamení volného pokračování veleúspěšné komedie Hodinový manžel s názvem Manžel na hodinu. Populární čtyřlístek nerozlučných kamarádů se vrátí do českých kin už 22. prosince a sekundovat jim bude mnoho dalších slavných hereckých jmen. Režie se opět ujal Tomáš Svoboda.

Bolek Polívka, David Matásek, David Novotný a Lukáš Latinák jsou coby hodinoví manželé po dvou letech opět zpátky! Populární herecká čtveřice se znovu sešla u natáčení volného pokračování laskavé komedie o zkrachovalých hráčích vodního póla, které nese název Manžel na hodinu. Poslední záběry byly dotočeny a snímek se již 22. prosince objeví v kinech. „Je to pokračovaní jiným způsobem... Vzali jsme si z hlavní čtveřice postavu Milana, kterou hraje Bolek Polívka, a obklopili jsme ji jejím příběhem,“ říká k filmu režisér Tomáš Svoboda, který je zároveň scenáristou filmu.

Na koho dalšího se můžete ve filmu těšit? Nejen na akvabelové výkony hlavních hrdinů, ale také například na Evu Holubovou, Zdenu Studénkovou, Zuzanu Norisovou nebo Janu Strykovou či Simonu Babčákovou, Norberta Lichého a další.

Zpátky do plavek

Manžel na hodinu jako volné pokračování mimořádně úspěšné české komedie a diváckého hitu z roku 2014 sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé – Milana (Bolek Polívka), Honzy (David Novotný), Jakuba (David Matásek) a Kryštofa (Lukáš Latinák). Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se ji už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti“ – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studénková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést!

Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři… a to je sakra málo… Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu akvabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných akvabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel“.

Na nové fotky z filmu Manžel na hodinu se teď můžete podívat v naší galerii:


Přečtěte si také