TopStar

17. října 2013 06:50

Dagmar Dandová

Vignerová a Kraus: opět spolu?

Po dramatickém rozchodu, kdy muzikanta a syna známého moderátora Jana Krause Davida (33) kvapně odkopla modelka Aneta Vignerová (25) kvůli fotbalistovi Tomáši Ujfalušimu, to vypadá, že jsou staré křivdy konečně zapomenuty.

Na otevření nového obchodu se spolu Kraus s Vignerovou bavili, jako by se mezi nimi nikdy nic nestalo.

Hudebník David Kraus to měl se ženami vždycky těžké. Kdysi se zamiloval do herečky Zuzany Norisové, a tak jí napsal písničku s názvem Zuzana. Song ji ale hrozně urazil, a doteď za to Krause nesnáší.

Na temperamentní zpěvačku a tanečnici Radku Pavlovčinovou zase prostě nestačil. A když už si myslel, že našel tu pravou, a že s modelkou a Miss ČR 2009 Anetou Vignerovou bude štastný až do smrti, dostal kopačky. Kráska ho vyměnila za bohatšího a perspektivnějšího partnera: fotbalistu Tomáše Ujfalušiho.

Kraus měl dlouho poté deprese. Vystřídal několik partnerek, ale s žádnou mu to dlouho nevydrželo.

„Prý mi ženy špiní karmu,“ přiznal VIP zprávám a rozpovídal se o tom, že teď chce být chvilku sám. Nyní se ale opět potkal s bývalou láskou a vypadalo to, že to mezi nimi opět jiskří. Vignerová je už totiž taky single.

Vztah se známým fotbalistou jí nevyšel. „Rozchod byl vzájemný,“ řekla a nechtěla důvod rozchodu příliš rozpitvávat.

Naposledy jsme ji s Ujfalušim potkali v květnu v asijské restauraci, kde spolu nebyli schopni za celé odpoledne promluvit ani slovo, takže konec vztahu to určitě nebyl příjemný…

Nyní jsou David Kraus i Aneta Vignerová opět volní, tak uvidíme, zda platí to, co se říká, že stará láska nezrezaví…

Kdyby se dali opět dohromady, určitě by z toho měla radost herečka Ivana Chýlková, která žije s otcem mladého hudebníka Janem Krausem a s Vignerovou vždycky dobře vycházela.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také