TopStar

6. září 2018 14:00

Ilona Blašková

Vignerová utřela nos. Ve Španělsku o ni není zájem!

Vignerová utřela nos. Ve Španělsku o ni není zájem!

Modelka Aneta Vignerová (30) odletěla na začátku července do Barcelony. Chtěla tam prorazit v modelingu, avšak vrátila se s nepořízenou. Měsíc obcházela modelingové agentury, castingy a nic! Jako modelka tam prostě nemá šanci. A tak si sbalila všech svých pět švestek a vrátila se zpět do Česka.

Její neúspěch tkví v tom, že je Aneta tmavý typ a takových je ve Španělsku více než dost. „Rychle mi došlo, že tam díru do světa neudělám. A tak jsem si to aspoň udělala odpočinkový. Poznala jsem spoustu krásných míst a ujasnila si, kam se chci v životě posunout dál. Je pravda, že v Česku mám dost práce a navíc jsem začala spolupracovat s charitativní organizací, která se věnuje seniorům a to mě hodně nadchlo. Chtěla bych do této problematiky proniknout víc," řekla modelka Blesku.cz.

Před tím než Aneta odcestovala, uvažovala nad tím, že s modelingem sekne. Tak kdo ví, co se teď bude dít. V tuzemsku ale o práci nouzi mít určitě nebude. Její přítel se kterým randí už několik měsíců, je podle deníku Blesk módní fotograf.

Sdílejte článek

Přečtěte si také