TopStar

20. ledna 2014 09:36

Jana Fikotová

Víme, jak hubne Tereza Kostková – Stres, nebo nový muž?

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (37) je štíhlejší a krásnější. Co za tím je? Některý z obvyklých důvodů, kvůli kterým ženy shazují kila? Stres, nebo nový muž?

Sympatická Tereza Kostková je v poslední době čím dál krásnější a štíhlejší. Kupodivu v tom není žádný nový muž, závratná dieta či pracovní stres. Jak se tedy Tereze podařilo získat tak dokonalé křivky? „Rozhodně za tím nehledejte nic závratného a šokujícího. Jen se snažím dodržovat zaručené pravidlo. Co člověk spotřebuje, musí taky vydat. Já osobně ráda jím, proto častěji cvičím. Mám i osobního trenéra. Oblíbila jsem si i bikram jógu,“ přiznala Tereza.

V poslední době se herečka objevuje především v divadle či moderuje společenské akce. Jelikož je nyní plesová sezona, není divu, že jeden z vyhlášených plesů bude moderovat právě Kostková. „Oslovili mě organizátoři Česko-Slovenského plesu a vzhledem tomu, že jde nejen o velkou společenskou událost v Obecním domě, ale ples budu spolumoderovat s hercem Marošem Kramárem, obzvlášť se na něj těším,“ dodala s úsměvem Tereza.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také