TopStar

24. srpna 2013 16:00

Dagmar Dandová

Víme, jakou ženu chce nejhezčí muž v Čechách

Vítězem soutěže Muž roku 2013 a chlapem s největším Prima Stylem byl včera v Náchodě zvolen Antonín Beránek (23) z Brna.

Sexy krasavec s vyrýsovaným tělem se stal absolutním vítězem, i když ve volné disciplíně dělal podivné tvary z nafouknutých balónků a zrovna moc se nepředvedl. Ale výtvor, který připomínal obrovské pánské přirození, věnoval Nele Slovákové, která vyhrála na Primě reality show Hotel Paradise, a ihned si získal sympatie všech porotců.

Navíc tvrdí, že žádný ideál ženské krásy neexistuje: "Každá je přece něčím krásná a výjimečná – stačí jen ukázat své přednosti, být sebevědomá a věřit si," řekl nám na dotaz, jak si představuje ženu snů.

"Ideální rande si představuji, když není ani minuta ticha," dodal. Takže u něj mají šanci extrovertní, ukecané slečny, které rády ukazují své přednosti (zvětšené i přirozené).

Takže, dámy, pokud aspoń trochu vypadáte a chováte se jako Nela Slováková, máte u tohoto krasavce určitě šanci.

Navíc pozor! Antonín Beránek slušně vychovaný. "Máma mě slušně vychovala a otevření dveří nebo dát ženě kabát na věšák je pro mě samozřejmostí," přiznal se.

Vypracovaný krasavec není vůbec tupý, jak by se při pohledu na jeho svaly mohlo zdát. "Vystudoval jsem SOŠ Obchodní a nyní pokračuji ve studiu na VOŠ obor podnikatelská činnost."

A jeho největší klady, kromě toho že vypadá jako Adonis? Je v pohodě. Tedy aspoň to tvrdí: ""Nejvíce se mi na sobě líbí má pohodová povaha."

Beránek kromě věcných cen a skvělé kosmetické tašky od Avonu vyhrál i letenku do Indonésie, kde bude Českou republiku reprezentovat na podzim na soutěži Mister International, což je jakási verze soutěže Nejkrásnější muž světa.

Na druhém místě skončil Adam Nitschmann (21) z Ostravy a na třetím Tomáš Barthell (22) z Chebu.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také