TopStar

21. února 2018 10:00

Víte, co spojuje Johna Travoltu, Charlieho Chaplina a Dr. Dre? Všichni tragicky ztratili své děti!

Říká se, že nejhorším životním údělem je přežít své děti. A tento úděl si bohužel nese nejedna hollywoodská hvězda. Pojďme si připomenout, kterým slavným osud připravil tu nejpekelnější cestu životem.

John Travolta

SynJohnaTravoltya herečky Kelly Preston strádal kawasakiho chorobou, v návaznosti na což měl epileptické záchvaty. A právě při jednom takovém záchvatu spadl Jett a bouchl se hlavou o kraj vany.

V roce 2016 zveřejnil Travolta na svém Facebooku dopis, který věnoval svému zemřelému synovi: ‚‚Říká se, že nejtěžší je přijít o své rodiče. Já mohu potvrdit, že to tak není. Nejtěžší, co se na světě může stát, to je přijít o své dítě. Když přijdeš o někoho, komu denně dáváš svou lásku a vidíš ho vyrůstat. Můj syn pro mě byl vším. Za 16 let, co jsme spolu mohli strávit, mi ukázal, co je to opravdová láska. Život je krátký. Děti, věnujte čas svým rodičům. Protože jednou, když zvednete hlavu od svého telefonu, už tu nemusí být. Co jsem se skutečně naučil, tak milovat jakoby šlo o poslední den.‘‘

Usher

Kile Glover byl syn muzikantovy bývalé ženy Tameky Foster, kterého Usher oficiálně adoptoval a považoval za vlastního. 2012 byl chlapec sražen vodním skútrem, když se koupal v jezeře. Kila okamžitě převezli vrtulníkem do nemocnice, ale úraz hlavy byl příliš vážný a chlapec svým zraněním podlehl. Ze smrti vinil Usher svou ženu a po rozvodu se mu podařilo získat právo na plnou výchovu jejich dvou dětí.

Sylvester Stallone

Tělo staršího syna hvězdného herce Sylvestera Stalloneho bylo nalezeno v jeho domě v Los Angeles. 13. července 2012 zemřel producent a herec Sage Stallone na srdeční zástavu způsobenou aterosklerózou.

Gérard Depardieu

Se starším synem Guillaumem měl Gérard náročné vztahy. Život Guillauma byl ale příliš nápadně podobný tomu Gérardovu. Mladík hned několikrát skončil ve vězení a trpěl alkoholismem. Také strádal cukrovkou a peritonitidou. Zemřel na virus, který způsobil vážný zápal plic.

Pierce Brosnan

Roku 1991 představitel Jamese Bonda ovdověl. Jeho žena Cassandra Harris zemřela na rakovinu vaječníků. A na stejné onemocnění zemřela i hereččina dcera z předchozího vztahu Charlotte, kterou Brosnan adoptoval a vychovával jako vlastní.

Charlie Chaplin

První ženou filmového komika se stala teprve 16letá herečka Mildred Harris. Už roku 1918 se oženil devětadvacetiletý Chaplin s dívkou, která myslela, že je těhotná. Později se to však nepotvrdilo. Už po roce se dvojici narodilo děťátko, přežilo však pouhé 3 dny. Roku 1968 syn herce a Lity Grey Charles Chaplin Jr. zemřel na trombózu. Komik na pohřeb nedorazil a po necelých 10 letech zemřel také.

Sdílejte článek
Štítky John Travolta Sylvester Stallone Charlie Chaplin usher

Přečtěte si také