TopStar

16. července 2014 20:40

Jana Fikotová

Vizážista celebrit Filip Novák naučil Válkovou, jak být krásná v nahém líčení

Hlavní vizážista Douglas Filip Novák si díky šikovným ručičkám vysloužil punc jednoho z nejlepších vizážistů slavných tváří. Proto není divu, že si od něj nechají slavné dámy radit, jak se správně líčit. Trendy a vychytávky zajímaly i krásnou modelku Jitku Válkovou.

Jak se v létě nalíčit a co by vám nemělo chybět v kosmetické taštičce? Na to a mnohem více jsme se zeptali hvězdného vizážisty Filipa Nováka, který patři mezi nejlepší odborníky ve svém oboru. „Letos v létě je hitem tzv. nahé líčení. Jde o jemný make up, doplněný řasenkou, leskem a jemným odstínem očních stínů. Díky tomuto líčení vyniknou přednosti každé ženy a přitom vypadají velmi přirozeně,“ prozradil vizážista na worshopu Rouge Bunny Rouge.

Jeho služeb využila i krásná modelka Jitka Válková, která se nedávno rozešla s partnerem a nyní randí s mladým fotbalistou. A jak je známo, když má žena nový objev, chce být pro něj krásná a přitažlivá. „Dříve jsem se hodně líčila, jelikož jsem se chtěla prosadit především jako roková zpěvačka. Jenže nabídek na modeling je čím dál víc a sám Filip mi potvrdil, že líčení je nejlépe nepřehánět. Jsem prý sama osobě velmi výrazná, takže jemné líčení je na mě mnohem hezčí,“ přiznala Jitka, které to v poslední době opravdu sluší čím dál více. „Jak říká Filip Novák, méně je více a v líčení a oblékání to opravdu platí dvojnásob,“ dodala Válková, která si na workshopu oblíbila novou luxusní kosmetiku z Londýna.

[[nid:2157745]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také