TopStar

13. května 2018 09:09

Vlaďka Erbová bez oblečení i make-upu! A stejně vypadá dobře...

Modelka Vlaďka Erbová (36) si v současnosti užívá po boku své lásky, hokejisty Michala Gulašiho. Jejich rodinnou idylku doplňují dvě děti krátkovlasé kočky, Viktorka a Marcus. Za poslední dobu se Vlaďka ze svých eskapád uklidnila, i přesto si sem tam dovolí nějakou tu sexy fotku. Stejně jako teď. Líbí se vám?

Vlaďka Erbová zkrátka ví, jak na to. Před pár dny potěšila (nejen) pánské osazenstvo mezi svými fanoušky na sociálních sítích a zveřejnila pořádně žhavou fotku z postele. A nebylo to jen tak! Modelka na sobě měla jen peřinu a fantazie jejích sledujících mohla hrát na plné obrátky. A aby toho nebylo málo, neměla na sobě ani kapku make-upu, což jistě rozlítilo nejednu fanynku, protože Vlaďka vypadá i tak zatraceně sexy.

U fotografie se samozřejmě strhla debata, zda vypadá Erbová dobře a valná většina fanoušků se dívky zastávala. ‚‚Toto je krásná žena, na kterou sa dá dívat i bez make-upu,‘‘ zněl jeden z pochvalných komentářů.

Nenechte se ale zmást. Kdo by chtěl tmavovlasou kočku ulovit, má už s velkou pravděpodobností smůlu. Vedle ní je v posteli vidět i potetovaná ruka jejího současného milého, hokejového obránce Michala Gulašiho. I když, kdo ví, jak dlouho to dvojici vydrží.

Jistě není třeba představovat útok na Vladčinu osobu, kterému modelka před nedávnem čelila a stále čelí. Kateřina Kristelová a její partner Tomáš Řepka mysleli, že provedou vtipný šprým. Vzešel z toho ale pořádný přešlap a dvojice za zlostný vtip pořádně zaplatila, ať už jen silnou mediální kritikou. Dvojice anonymně platila falešný inzerát, který pojednával o poskytování erotických služeb ze strany Řepkovy bývalé ženy Vlaďky. A nešlo o inzerát jeden, nýbrž hned několik. Přes telefon posléze komunikovali s potenciálními klienty a naváděli zájemce, aby na číslo Erbové posílali vulgární zprávy a nabídky.

‚‚Jsem atraktivní eskort s chutí podnikat cokoliv, čím větší penis, tím lépe, zbožňuji anál, fisting i group sex, swingers je také mou velkou zábavou, nebojte se mne kontaktovat, mám to prostě ráda. V jednom případě poslal nějaký muž dokonce fotku svého penisu. Měla zdravotní potíže už předtím a kvůli těmto útokům na její osobu se její stav zhoršil, špatně spala. Musela to řešit s rodinou,‘‘ zněl jeden z dokumentů o celém případu, který se na veřejnost rozhodně dostat neměl.

A není to jediný spor, který Vlaďka s Řepkou řeší. Fotbalista se už nějakou dobu snaží vysoudit styk se svým synem. V současnosti to konečně vypadá, že Tomáš bude svého milovaného syna vídat pravidelně tak, jak správný táta své dítě vídat má.


Přečtěte si také