TopStar

17. června 2013 06:30

Dagmar Dandová

Vlaďka Erbová: Konečně svatba s Řepkou!

Modelka Vlaďka Erbová se bude do měsíce vdávat za fotbalistu Tomáše Řepku. Na svatbu se těší. Vlaďka ale stále ještě neví, jak se bude jmenovat. S předchozím partnerem, hokejistou Zdeňkem Bahenským, má dceru Viktorku. A ta chce mít stejné příjmení jako její matka. Co na to Řepka?

„Všichni mi říkají Erbová, ale už od roku 2007 se jmenuji Bahenská. Jméno Erbová se vžilo, je to takové moje umělecké jméno. Viktorka je taky Bahenská, ale teď už by chtěla být Řepková jako její brácha Marcus. Takže teď s Tomášem řešíme, jaké budu mít příjmení. Mohla bych být třeba Vlaďka Řepka,“ vtipkuje modelka, která se nakonec rozhodla, že si po svatbě nechá obě příjmení a bude Bahenská-Řepková.

„Chci, aby obě děti měly moje jméno. Jen doufám, že si nenajdu ještě třetího chlapa, s kterým bych měla další dítě, to už bych se pak podepisovala opravdu hodně dlouho,“ směje se modelka.

Erbová se poprvé vdala ve 26 letech za hokejistu Bahenského, kterému v té době bylo teprve 21. „Byli jsme moc mladí a nebyli jsme připraveni na dospělý život. Prostě jsme to uspěchali, proto to nevyšlo,“ objasňuje modelka důvod rozchodu s předchozím partnerem. „Tehdy jsem plánovala každý detail svatby. Jaké budou koláčky, kde bude kdo sedět, jakou barvu bude mít prostírání… Druhou svatbu si už chci užít,“ říká Erbová, která tentokrát přenechala plánování obřadu specialistům.

Modelka na profesionálech nechala úplně všechno. „Netuším ani, kdy a kde svatba bude. Všechno organizuje moje manažerka. Zeptala se mě na pár orientačních otázek a podle toho to zařizuje,“ prozrazuje modelka. „Chtěli jsme se původně vzít na moje narozeniny. Každopádně svatba bude velkým dnem pro nás všechny, hlavně pro děti.“ K oltáři půjde celá rodina. „Mě povede Viktorka, Markuse ponese Tomáš na rukou.“

Erbová by se nejradši vdávala někde na pláži, ale Tomáš Řepka exotickou svatbu nechtěl. „Fascinovala mě svatba modelky Báry Vidy, která odjela se svým snoubencem a rodiči na Mauritius, kde se vdávala a rovnou zůstala i na svatební cestu. Tomáš ale řekl, že by to nebylo fér vůči našim rodinám a dětem a že chce mít tradiční obřad. Nejvíc se těším, že na vlastní svatbě budu tentokrát jako host,“ dodává Vlaďka.

Modelka ještě ani neví, jaké bude mít svatební šaty. „Věřím manažerce, že mi nechá udělat róbu přesně podle mého gusta. Dala jsem jí instrukce, že nechci nic honosného. Chci mít krémové šaty,“ uvedla Erbová, která si odjela před svatbou odpočinout na pár dní do Liptovského Mikuláše.

V Tatralandii si užívala termální prameny a masáže. „Je to teprve druhý víkend od porodu, kdy jsem bez dětí. Hrozně mi chyběly. Poprvé jsme byli sami s Tomášem ve Florencii, teď jsem vyjela s kamarádkou na Slovensko. Odpočinula jsem si a načerpala nové síly. Teď už chci být zase se svou rodinou!“

-dad-


Přečtěte si také