TopStar

20. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Vlaďka Erbová má první problémy s dětmi!

Už je to tady! Dcera Vlaďky Erbové se prosazuje na ledě a syn zase na trávníku. Sedmiletá Viktorka zdědila nadání po svém otci, hokejistovi Zdeňkovi Bahenském, a roční Marcus po svém tatínkovi, bývalém sparťanském obránci Tomáši Řepkovi.

Vlaďka má z toho pořádně zamotanou hlavu. „Já bych byla ráda, kdyby třeba i Marcus jednou bruslil, protože by pro mě bylo jednodušší vozit obě děti na led, ale Tomáš to chce nejdřív zkusit na trávníku,“ postěžovala si.

Nejdůležitější pro ni ale nakonec bude přání dětí samotných. „Určitě si nechci přes děti realizovat svoje nesplněné sny. Viktorka začala bruslit v kroužku při škole a strašně ji to baví. I když má za sebou stovky pádů, vůbec ji to neodradilo. Ptá se mě: Maminko, kolikrát se ještě vyspím, než půjdu na led?“ svěřila se modelka. „Nechci ale, aby se obětovala sportu a přešla na individuální studijní plán. To jí radši zaplatím osobní trenérku, aby mohla trénovat i v odpoledních hodinách. Pro mě je důležité, aby chodila do školy normálně jako ostatní děti.“

Malý Marcus sice sotva chodí, ale sparťanský balón, který se Erbové a Řepkovi válí po zahradě, už pravačkou trefí. „Až mě to děsí,“ přiznává Erbová, která se v dohledné době chystá provdat za Marcusova otce, Tomáše Řepku.

Do práce, i když pár nabídek měla, se zatím nehrne. Zaměstnává ji nadace Rakovina věc veřejná a práce na zahradě. „Zasadila jsem si rajčata, zeleninu a kytičky a užívám si to. Modeling dělám minimálně. Připravuji teď speciální charitativní akci Vlaďka dětem. Dokoupíme dětem na onkologii v Olomouci věci, které jim tam chybí.“

-iba-


Přečtěte si také