TopStar

24. května 2018 13:22

Ilona Blašková

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka měli další soudní stání!

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka měli dnes další soudní stání! A u nich je teda fakt těžký zjistit, které z těch mnoha soudů to zrovna bude! Tak prosím vás! Tenhle nebyl kvůli těm sexuálním inzerátům, které měl prý Řepka psát jménem své exmanželky, ale to vehementně odmítá. Ani kvůli exekucím nebo kvůli nařčení a pomluvám. Tenhle byl kvůli alimentům, které Tomáš dle slibu u soudu neplatil a které se rozhodl rovnou i snížit.

Bývalí manželé Řepkovi sice mají rozvod i majetkové vypořádaní dávno za sebou, co ale stále řeší, je otázka výše alimentů na syna Markuse. A právě kvůli tomu dnes proběhlo u Městského soudu v Brně opatrovnické řízení. Do jednací síně dorazila po poledni Vlaďka Erbová v doprovodu advokátky Karolíny Zelenkové. K soudnímu stání, které trvalo přes hodinu, se Tomáš Řepka nedostavil.

Tomáš Řepka měl na syna platit patnáct tisíc korun měsíčné. Tuto částku si před lety sám stanovil. Jenže prý neplatí. A vzhledem ke změně jeho životní situace, podal návrh na snížení výživného. Kromě výše alimentů se tu řešila i úprava styku s dítětem.

Na podzim podala bývalá modelka trestní oznámení na neznámého pachatele ohledně inzerátu nabízejících sexuální služby pod jejím jménem. Ty ji měly poškodit. Spekuluje se o tom, že za vším stojí právě její exmanžel, společně s partnerkou Kateřinou Kristelovou. Oba dva se ale tomuto osočení brání. Podle advokátky Erbové prý ale existují prokazatelné důkazy, že za incidentem s inzeráty stojí Řepka s Kristelovou. A už brzy prý padne obžaloba a bude soud. My pro vás budeme kauzu i nadále sledovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také