TopStar

31. října 2013 12:33

Vladko a infarkt. Nová reálná hrozba ve Vile

Temperamentní Vladko je zcela vyvedený z míry. Ostatní se mu trochu pošklebují a nevšímají si rizika, které hrozí. Vladko přišel o svůj způsob, jak ventilovat stres. A to se může ošklivě vymstít.

"Já to křeslo potřebuju," hořekoval nad troskami svého oblíbeného kusu nábytku, který pod ním rupnul. "Jsem na ně zvyklý. Co budu dělat? Kam si sednu?"

Copak sezení, to se nějak vyřeší. Mnohem zásadnější je první otázka: Co budu dělat? Vladko používá houpání v křesle jako ventilaci stresu. Člověk, který o možnost ventilovat stres přijde, je vystaven nadměrné psychické zátěži a kromě infarktu a dalších závažných zdravotních komplikací mu (poměrně záhy) hrozí stavy úzkosti, deprese, agresivita.

Podívejte se na VIDEO, jak křeslo ruplo:

Trosky křesla...

Které tak dobře sloužilo:

"Nahromaděné emoce se výborně ventilují např. hrou na dechové nástroje, zpěvem, pískáním si a různorodým, k okolí ohleduplným, hlasitým projevem. Potřebujeme-li k vlastnímu uvolnění soukromí, můžeme si např. při jízdě autem pustit hudbu a oblíbené zpěvačce či zpěvákovi trošku s tou písničkou pomoci. Čím hlasitěji, tím lépe," uvádí na stránkách odborného tisku klinická psycholožka PhDr. Hana Jenčová.

A důražně přitom varuje před řešením stresu alkoholem nebo nadměrnou konzumací jídla, což řada VyVolených běžně dělá:

Regina zná ovšem, zdá se, účinný lék... Teď ho bude Vladko potřebovat:

Vladko se do křesla zamiloval už během první řady VyVolených, nemohlo chybět ani ve vtipném medailonku "Vladko - divný strýček" na začátku čtvrté řady:

TIP Prima-Style.cz: Vstupte do Vily TUDY a podívejte se, jak Vladko novou situaci zvládá.

Sledujte dnes Výzvu a návštěvu Thomase v studiu!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také