TopStar

26. listopadu 2013 21:50

Dagmar Dandová

Vladko jde znovu do Duelu

Temperamentní Vladko si prostě neodpočine. Romana si ho vybrala do malého Duelu a on už zase bude muset bojovat o přízeň diváků.

Při dnešním Palcování byla označena Romana, která půjde do svého prvního souboje. Po Zúčtování se odebrala do klidu ložnice, aby si dobře promyslela své další kroky. Během následující Výzvy se rozhodla jít do Malého finále s Vladkem!

Během přímého přenosu soutěžící vyzpovídala moderátorka Tereza Pergnerová. Ptala se jich na sobotní večírek i na exVyVolené, a ukázala jim průřez všemi Zúčtováními, které se za ty tři měsíce odehrály. To dnešní Zúčtování proběhlo velmi rychle po začátku přenosu a než se stačili soutěžící rozkoukat, už měli napsané jméno toho, koho chtějí do čtvrtečního Malého finále poslat.

Čtvrteční složení je tedy jasné a jisté je i to, že jeden z této dvojice bude muset opustit soutěž těsně před branami Velkého finále, a tudíž mu i o fous uteče možnost vyhrát oněch pohádkových 5 milionů korun!

Chtěli byste vidět svého favorita naživo? Tak přijďte! Už ve čtvrtek budete mít možnost vidět ty, kteří se budou účastnit Malého finále, v pátek pak ty, kteří budou bojovat o výhru ve Velkém finále. Stačí přijít fandit k Vile na Barrandov a podpořit svého oblíbence.

Sledujte VyVolené ZDE

Sledujte VyVolené ZDE


Přečtěte si také